... a izolace je perfektní!

„Inteligentní“ membrány pro interiérové i exteriérové použití, lepidla, lepící pásky a speciální příslušenství pro spolehlivá systémová řešení pro dokonale těsné opláštění staveb.

Využijte více než dvacetiletých zkušeností, výzkumu, vývoje a výroby těsnících systémů.

Kategorie

Články jsou roztříděny do kategorií...

Pro clima uvádí na trh nové produkty

Německý výrobce MOLL Bauökologische Produkte GmbH, který vyrábí špičkové výrobky pro clima® přichází na trh s novými produkty v rámci rozšíření sortimentu okenních pásek. Společnost CIUR a.s., která je výhradním dodavatele těchto výrobků pro ČR a SR tyto nové produkty bude nabízet již od listopadu tohoto roku.

Jedná se o expanzní pásky CONTEGA FIDEN EXO, které slouží pro difúzně otevřené utěsnění spár z vnější strany. Tyto pásky jsou opatřeny samolepícím pruhem a jsou vysoce odolné proti povětrnostním vlivům. Nabízet se budou v různých velikostech pro všechny obvyklé šířky spár.

Dalšími představenými okenními páskami jsou CONTEGA SOLIDO SL a CONTEGA SOLIDO EXO. První jmenovaná CONTEGA SOLIDO SL je vzduchotěsná, snadno omítatelná páska do interiéru s celoplošným lepením a rozděleným separačním papírem pro snadnou montáž, a to jak u již instalovaného okna, tak i po instalaci. Díky vodotěsnému, pevnému lepidlu poskytuje rychlé a trvalé přilepení k materiálům, jako jsou dřevo a minerální podklady (beton, vápenopískové zdivo). Oproti tomu druhá jmenovaná páska CONTEGA SOLIDO EXO je určena k lepení do exteriéru, kde zajišťuje difúzně otevřené a větrotěsné napojení oken a dveří k již výše uvedeným podkladům. Tuto pásku lze také montovat na okenní rám před a po montáži díky rozdělenému separačnímu papíru a je také snadno omítatelná. Spoj je ihned odolný proti větru a prudkému dešti. Vzhledem k vysoké funkčnosti a přilnavosti se tyto pásky uplatní nejen u novostaveb, ale také u rekonstrukcí rodinných domů a bytů (např. u panelových domů).

Uvedené novinky tak doplňují již zavedený sortiment okenních pásek pro clima® CONTEGA SL, CONTEGA EXO, CONTEGA PV a CONTEGA FC, které již dlouhodobě používají někteří z předních výrobců oken a montážních firem.

autor: UsiReV, datum: 02.09.2015 13:09, kategorie: nezařazeno